Zbabělost, svinstvo! Češi odsoudili záludný atak na Hudáčka

O všem už bylo rozhodnuto. Slovenští hokejisté vedli nad Němci v boji o čtvrtfinálovou místenku na olympijských hrách v Pekingu jednoznačně 4:0. Časoměr odečítal posledních 90 sekund.

Atak Davida Wolfa na Libora Hudáčka.
Přesto ještě jednou vzplanuly vášně. Po jednom ze soubojů ve slovenské obranné třetině postrčil Libor Hudáček německého útočníka Davida Wolfa.

Hráč Mannheimu neváhal a slovenskému střelci provokaci opětoval. Trefil ho do tváře, tu si Hudáček v momentě zakryl a otočil se Němci zády.

To však Wolfa nezastavilo. Zezadu mu uštědřil ještě jeden úder. Útočník Dynama Minsk se sklátil k ledu, ačkoli pádu zřejmě i co – to přidal.

Fans hugging dark-haired shouting enthusiastic man and blonde woman with scarf. Screaming watching sports on sofa. Popcorn and mobile phone on table. Indoor gray copy space side view

Peking 2022: Vše o hokejovém turnaji na ZOH
„To bylo zbabělé,“ poznamenal o Wolfově počínání komentátor České televize Robert Záruba. \“Bylo to svinstvo,\“ přidal se spolukomentátor Martin Hosták.

Oba hráči nakonec skončili na trestné lavici. Střelec prvního slovenského gólu s dvouminutovým trestem, Wolf vyfasoval pět plus deset minut.