Jízdní kola BMC jsou skvělou kombinací ceny a kvality i pro náročné jezdce

Patříte k jezdcům, kteří si jízdu na kole rádi užívají a rozhodně se nezaměřujete jen na jízdy po cyklostezkách a podobných rovných trasách. Pak se jistě podívejte na jízdní kola BMC. Jedná se o velmi kvalitní modely, u nichž můžete očekávat spolehlivost, odolnost, pevnost, stabilitu, dokonalý design, lehkost co se týče rámu… Cyklistika se s kolem od BMC stane ještě oblíbenějším sportem, ke kterému se budete chtít denně vracet.

Je libo jízdní kolo s karbonovým rámem?

Právě teď můžete na webových stránkách Bikero.cz koupit za zvýhodněnou cenu model kola BMC Twostroke 01 FOUR Metalic Cherry Red / Black 2022. Jedná se o horské kolo s lehounkým karbonovým rámem, vidlicí Rock Shox a Radical geometrií. Je spolehlivým strojem pro rychlou i zábavnou jízdu zároveň v jakémkoli terénu, byť by byl nejnáročnější. Z původní ceny 68 999 Kč je aktuálně zlevněno na 64 899 Kč.

Hledáte-li o něco levnější kolo, líbit by se vám mohlo i BMC Twostroke AL TWO Turquoise / Black 2022. Jde o horské kolo s lehkým hliníkovým rámem, vidlicí Rock Shox Judy Silver a osazením Sram Eagle. Tohle kolo s precizním zpracováním i dokonalým designem můžete koupit za 37 999 Kč.

Podobné, i když v něčem jiné, je BMC Twostroke AL ONE Poison Green / Black 2022. I tady je rám tvořen hliníkem, takže je příjemně lehký, osazení Sram a vidlicí Rock Shox Recon RL. Máte-li rádi rychlost, bude vám jistě vyhovovat. 

Na Bikero.cz koupíte nejen kvalitní kola, ale i nářadí, pomůcky, oblečení…

Spousta cyklistů se rozhoduje pro nové kolo proto, že chtějí najít model, s nímž by dosahovali vyššího výkonu, cítili se při jízdě pohodlněji, i na dlouhých trasách by se jim skvěle sedělo… Velký vliv mají např. pedály. Stačí je vyměnit a můžete se s kolem cítit hned jinak. Kupříkladu pedály na kolo Magped patří k vyzkoušeným a kvalitním. 

Na Bikero.cz vám se vším rádi poradí. Podívejte se na kompletní nabídku kol i dalšího vybavení a připravte se na letošní sezonu. 

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram